Penelope Cruz | Hücresel Gençlik L'Oréal Paris Dermo Expertise'den Gençlik ve Güzellik için Cilt Bakım? Derma Genesis
L'Oréal Paris | Dermo Expertise
Dermatoloğunuza Danışın Doğru Ürün?Bulun Basının Gözüyle İzleyin Üyelik

Penelope Cruz
Penelope Cruz
Penélope’nin Yorumuyla

" L’Oréal Paris ve Pedro Almodóvar ‘ın ortak noktası nedir ?

Kadınlara duydukları aşk…
Kadınları daha güzel ve daha çekici kılmak adına tutkulular. Onların ruhuna, entelektüel ve sofistike duruşuna saygı duyuyorlar.


L’Oréal Paris gibi tutkulu ve büyüleyici bir markayla çalışmak benim için vazgeçilmezdi. L’Oréal Paris tutkulu bir marka, çünkü mükemmelliğin arayışındaki tüm kadınlara güzellik hakkını sunmak için çalışıyorlar. Büyüleyiciler, çünkü insanların farklılıklarına karşı nazik ve saygılı bir duruşları var.

L'Oréal beni seçtiği için bugün özellikle kendimle gurur duyuyorum. L’Oréal Paris’in güzellik elçisi olmak benim için çok önemli bir deneyim ve bu deneyimin beni hem profesyonel olarak hem de kişisel olarak ilerlettiğini düşünüyorum."

Penélope’nin Hikayesi
(Gülüyor) Penélope Cruz, Madrid doğumlu İspanyol sinema sanatçısı olarak kariyerine dansçı olarak başladı. Bugün 2. defa Oscar adayı olan Penélope, geniş bir yelpazeye yayılan farklı karakterleri oynamış en genç ve yetenekli aktristler arasında yer almaktadır.

‘90 ların başında ilk defa Amerikan izleyicisiyle Jamón, Jamón ve Belle Epoque filmleriyle tanıştı. İlk İngilizce filmi The Hi-Lo Country den (1998) bir sene sonra, The Girl of Your Dreams performansıyla İspanyol  Sinema Akademi si tarafından verilen En İyi Kadın Oyuncu dalında Goya Ödülünü kazandı.

İspanya’nin en ateşli uluslar arası oyuncularından biri olan Cruz, Matt Damon ile All the Pretty Horses filminde oynadı. Penelope Cruz’un başrol  oynadığı diğer filmler arasında Open Your Eyes, Twice Upon a Yesterday, Live Flesh, Talk of Angels ve Tom Cruise ile beraber oynadığı Vanilla Sky ve 2003’de Cannes Film Festivalini açan film Fanfan la Tulipe yer alıyor. Non ti Muovere deki performansı için aldığı övgü dolu yorumları takiben  En İyi Kadın Oyuncu dalında Italyan Oscar ı kabul edilen David di Donatello Ödülünü ve Avrupa Film Ödülünü aldı.

2006 yılında  ünlü yönetmen Pedro Almodóvar ile tekrar bir araya gelerek Volver’de başrolü oynadı ve burada canlandırdığı Raimunda karakteri ile Cannes Film Festivali’nde En İyi Kadın Oyuncu seçildi. Bu performans Penélope’yi Avrupa Film Ödülü ve Goya Ödüllerini onurlandırmanın yanısıra Golden Globe ve Oscar adaylıkları da getirdi.

Penelope 2008 senesinde Woody Allen’in yönettiği Vicky Cristina Barcelona’daki performası ile de çok konuşuldu. Bu filmdeki muhteşem oyunculuğuyla En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında BAFTA ödülünü aldı, Oscar ve Golden Globe’a aday oldu.

Penélope’nin oyunculuğa tutkulu  bir biçimde kendini adamışlığı ve bağlılığı onu bugün Hollywood’un en başarılı yıldızlarından biri haline getirdi. Geniş yelpazeye yayılan değişik rollerde yer alması ve hayata karşı duruşu güçlü karakterini doğurdu. Zarif, doğal güzelliği ve cazibesi ile kimsenin gözlerini üzerinden alamadığı bir yıldız oldu. L’Oréal Paris bu denli yetenekli ve yaşam dolu genç aktristi güzellik elçisi olarak seçmekten onur duyuyor.


Ana Sayfa | İletişim | Web Yapım: Tabi Media